Labas rytas, Lietuva II d. Dienomis namuose besidžiaugiantis Donatas Montvydas: galiu stebėti, kaip auga vaikai

Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos katedros profesorė Danutė Gailienė žmoniją ištikusios ekstremalios krizės akivaizdoje ragina prisidėti prie bendrojo gėrio ir atminti, kad ištikusi bėda – ne asmeninė, o kamuojanti visą pasaulį.

Leon Somov – „Impatient“.

Atlikėjas Donatas Montvydas, kalbėdamas apie karantiną, pirmiausia užsimena apie žmonių, muzikos ir scenos ilgesį. Kita vertus, sulėtėjusiam muzikiniam gyvenimui dainininkas randa atsvarą: „Šis laikas yra skirtas šeimai. Dienos namuose suteikia galimybę pažinti savo vaikus ir stebėti, kaip jie auga.“

Donatas Montvydas – „Aš visada būsiu tavo“.

Apsauginės kaukės ir mada. Dizainerė Julija Janus pastebi, jog mados industrija netruko sureaguoti į pasikeitusias gyvenimo sąlygas – štai dizaineriai iškart ėmėsi kurti kaukių versijas. Kūrėjos nuomone, toks reiškinys – normalus atsakas į susiklosčiusią situaciją.

Amir – „J'ai cherche“.

Kūrybinių idėjų karantino metu netrūksta ir atlikėjai Agnei Šiaulytei-Petunijai, kuri kviečia paklausyti naujosios dainos „Viskas bus gerai“.

Rimantė Kulvinskytė drauge su Povilu Miškiniu-Eidukoniu nutarė tarti „Labas rytas!“ tiesiai iš lovos. Pora įsitikinusi – karantino metu kiekvienas ištartas geras žodis gali būti aukso vertės.

„Passenger“ – „Let her go“.

Ved. I. Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau