Kultūros savaitė

Kultūros savaitė

2020.04.18 09:05

Kultūros savaitė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Reportažas iš pirmojo autokino seanso Vilniuje.

Kultūra nuotoliniu būdu – liūdnas paguodos prizas ar ateities vartojimo modelis? Aptariame į virtualią erdvę perkelto kultūros turinio privalumus ir trūkumus.

„Daina yra namas, jis turi turėti pamatus, karkasą, sienas, stogą. Aš to pastatyti nemoku. Aš moku išpaišyti langines, gražiai apsodinti, paįvairinti fasadą“, – sako dainų kūrėja ir atlikėja Neda Malūnavičiūtė.

Išskirtiniai istoriniai įvykiai gali palikti pėdsaką miesto architektūroje. Ar po šios pandemijos keisis privačių ir viešų erdvių planavimas?

Šiuolaikinio meno kuratoriaus, rašytojo Valentino Klimašausko komentaras apie meną pandemijos metu.

Pasaulyje: menas balkonuose, japonų kūrėjos Yayoi Kusama žinutė ir metai po Notre Dame katedros gaisro Paryžiuje.

Tado Kazakevičiaus fotografijų serija apie Kuršių neriją „Tarp dviejų krantų“ Pasaulio spaudos fotografijos konkurso portretinių fotografijų kategorijoje laimėjo 3 vietą.

Sezonas keičiasi, o madų nėra prieš ką demonstruoti. Kol nauja pavasario kolekcija dulka sandėliuose, su mados pasaulio atstovais kalbamės apie iššūkius, su kuriais susiduria ir greitosios mados gigantės, ir nišiniai vietos dizaineriai.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.