Labas rytas, Lietuva I d. Psichologė: ryto energija, kai esame vis dar „švarūs“ – geriausias laikas kurti dieną

Spaudos ir interneto portalų apžvalga su Ignu Krupavičiumi ir Juste Tamošaitiene.

„Planeta Polar“ – „Linkėjimas“.

Dažna darbo prie kompiuterio pasekmė – sustingę pečiai, jaučiamas skausmas ir sunkumas. Treneris ir sveikos gyvensenos žinovas Ignas Bakėjus kviečia jus į mankštą, kurioje išduos, kaip atpalaiduoti pečių juostą ir panaikinti sąstingį.

Justinas Jarutis – „Anymore“.

Argentinietiško tango kultūros atstovai kviečia apsikabinti namuose. Aštuonerius metus kartu šokantis Brigita ir Carlosas Rodriguezai šiandien pristatys kelis argentinietiškojo tango žingsnelius.

O kokius Jūs turite ryto ritualus? Štai psichologė Julija Lepiochina, gyvenanti Jungtinėse Amerikos Valstijose, teigia, rytas – puikus metas sutelkti savo energiją ateinančiai dienai, kurti ją norima linkme. Specialistė nuomone, ryte mes dar nesame „prisisiurbę“, mums įtakos dar nepadarė bendravimas mobiliaisiais įrenginiais ir netrikdė darbo reikalai. Plačiau apie ryto ritualus – reportaže.

Linas Adomaitis – „Vandenynai“.

Karantinas – išbandymų metas įvairioms institucijoms, o bažnyčia – ne išimtis. Štai socialinėje erdvėje plinta įrašai, kaip kunigai, aukodami mišias ir naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, suklysta. Dažniausiai dvasininkams pasitaikanti klaida – animacinio filtro aktyvavimas. Pokalbis su Švc. Mergelės Marijos Ramintojos koplyčios kapelionu Algirdu Toliatu.

20 Lietuvos meno istorijų. Šįkart ekranuose – dailininko Mikalojaus Povilo Vilučio darbai.

Balandžio 17-oji – modelio, verslininkės, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narės Victorios Beckham gimtadienis.

Justin Timberlake – „Man of the Woods“.

Kaip per krizę nepamesti galvos? Konsultuoja emocijų paleidimo treneris Rytis Lukoševičius.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.