Ryto allegro. Kas šiandien provokuoja vieną įdomiausių literatūros reiškinių – slemą?

Ryto allegro

2020.04.14 07:05

Ryto allegro. Kas šiandien provokuoja vieną įdomiausių literatūros reiškinių – slemą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros puslapių apžvalga.

Pasaulyje: Europos kino festivaliai atsisako keltis į internetą, Niujorko menininkai gauna paramą ir atšaukę renginius, o mokslininkai transformavo koronavirusą į muziką.

Anglijos menų taryba skiria paramą ne tik individualiai dirbantiems menininkams, bet ir naujų projektų vystymui. Plačiau pasakoja LR kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje Justė Kostikovaitė.

Menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras.

Apie tai, kaip neprarasti optimizmo ir šį karantino laikotarpį išgyventi prasmingai, su Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos meno skyriaus vedėja Birute Skaisgiriene kalbėjosi Česlovas Burba.

Kas provokuoja vieną įdomiausių literatūros reiškių Slemą? Apie tai ir naująjį projektą LRT OPUS programoje pasakos menininkai Domas Raibys ir Žygimantas Kudirka.

Prasidėjo projektas “Karantino lyrika”. Kokius eilėraščius pasirinko aktoriai?

Ved. Julijus Grickevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.