Ryto allegro. Kaip pasitinkame karantinines Velykas?

Ryto allegro

2020.04.10 07:05

Ryto allegro. Kaip pasitinkame karantinines Velykas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Domanto Razausko muzikinės naujienos.

Literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis apžvelgs šių metų poezijos almanachą „Atokios stotys“ ir jonaviečio poeto Mindaugo Švėgždos eilėraščių rinkinį „Geltona ornamentika“.

„Kuriu netikrą architektūrą“, – apie savo darbą juokais pasakoja kino aikštelių braižytoja Iveta Šmidtaitė, dirbusi su BBC ar „Netflix“ nemažo populiarumo sulaukusiais projektais. Nuo atšiaurios XVIII a. Škotijos iki 7-8 dešimtečio ryškaus Bostono – tokie skirtingi gali būti interjerai, kurių architektūrą nubraižo būtent kino aikštelių braižytoja.

Kaip pasitinkame karantinines Velykas? Donato Puslio pokalbis su vysk. Lionginu Virbalu.

LRT jungiasi prie Jungtinės Karalystės visuomeninio transliuotojo BBC inicijuotos simbolinės karantiną išgyvenančių žmonių palaikymo akcijos – balandžio 14-osios naktį LRT KLASIKA transliuos Maxo Richterio 8 val. trukmės kūrinį „Sleep“. Apie tai išsamiau – muzikologė Rasa Murauskaitė, kuri papasakos ir kokios muzikos savo klausytojams LRT Klasika pasiūlys per šv. Velykas.

Kauno rajono muziejus, įsikūręs Raudondvario dvare, negalėdamas, kaip ir kiti muziejai, pakviesti lankytojų, pakvietė į virtualią ekskursiją, kurią suskubo pabaigti ir ištobulinti per pirmas dvi karantino savaites. Su Kauno rajono muziejaus vadovu Zigmu Kalesinsku bendravo Laima Ragėnienė.

Kaip šiomis karantino sąlygomis vaikai mokomi šokti? Pokalbis su Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos direktoriaus pavaduotoju baleto ugdymui Eligijumi Butkumi.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.