Labas rytas, Lietuva II d. Gerąją karantino pusę įžvelgianti sportininkė Laura Asadauskaitė: daugiau laiko skiriu savo šeimai

Apsauginių kaukių dėvėjimui tapus privalomu, svarbu žinoti, kaip savo turimas kaukes prižiūrėti. Štai Kauno technologijų universiteto profesorius Dainius Martuzevičius aptaria vienkartines ir daugkartines kaukes: anot jo, vienkartinių kaukių dėvėti kelissyk nereikėtų, geriau rinktis daugkartines kaukes, kurias, tinkamai paruošus, galima dėvėti antrąsyk. Kitas pašnekovas, vaikų chirurgijos rezidentas Benediktas Jonuška, primena, jog vaikams iki dviejų metų kaukių dėti negalima – mat vaikų kvėpavimo takai siauresni, plaučiai mažesni.

Trumpas reportažas apie viename iš Jungtinės Karalystės zoologijos sodų vykstančias linksmybes – čia velykinių kiaušinių ieško surikatos.

Jei sukate galvą, kaip šįmet nudažyti kiaušinius, arbatos ekspertas Andrius Žilinskas pataria: „Dažykite natūraliais dažais – arbata.“ Anot specialisto, arbata ne tik apsaugo mus nuo virusų, gerina mūsų fizinę ir dvasinę savijautą, bet taip pat gali padėti dažyti margučius.

Paula – „Wanted U“.

Kaip karantiną leidžia penkiakovininkė Laura Asadauskaitė? Sportininkė pasakoja, jog šiuo metu įprastas sporto režimas yra sustojęs, visa, kuo moteris užsiima, yra bėgimas. Kita vertus, L. Asadauskaitė įžvelgia ir gerąsias karantino puses: „Galiu daugiau laiko skirti šeimai“.

Trumpas reportažas apie tai, kaip Prancūzija ruošiasi Velykoms – mat čia gaminami netradiciniai šokoladiniai kiaušiniai.

Idėja šventiniam stalui – pasigaminkite naminių garstyčių. Pasiruošti artėjančioms šventėms padės maisto tinklaraštininkė, kulinarinių knygų autorė Renata Ničajienė.

„G&G Sindikatas“ – „Žaibo rykštė“.

„Žalvarinis“ ir Marijonas Mikutavičius – „Oi ta ta“.

Ved. U. Siparė.