Labas rytas, Lietuva II d. Muzika karantino metu netyla: koncertuojama ne tik per atvirus langus, bet ir su visu orkestru

Su istoriku Gediminu Kulikausku kalbamės apie epidemijas istorijoje: kiek ir kokių jų buvo ir ar jų pasekmes galime jausti šiandien?

Pietų Korėjos gyvūnų kavinėse karaliauja gyvūnai: lankytojų mažai, kviečiami vieniši žmonės. Daugiausiai laiko su gyvūnais dabar praleidžia šeimininkai.

Ką daryti, kai koncertai netikėtai baigiasi? Atlikėjai ir muzikantai pasuka galvą ir sugalvoja netikėtų sprendimo būdų. Vienas iš jų – koncertai pro atvirą langą. Apie tai kalbamės su Vokietijoje gyvenančiu pianistu Gintaru Januševičiumi.

Atlikėjas Dainotas Varnas pristato naują vaizdo klipą, kurtą karantino metu. Jo teigimu, dabar yra tinkamas laikas pristatyti naujas dainas ir klipus, kurie neša gerą nuotaiką. Pamatykite ir išgirskite pirmieji!

Ypatingos aplinkybės reikalauja ypatingų priemonių, juokauja Japonijos filharmoninio orkestro muzikantai, ruošdami naują rečitalį. Orkestro pasirodymas nebuvo atšauktas – jo kūrimui buvo pasitelktos skaitmeninės priemonės: daugiau nei 60 muzikantų įrašė savo partiją mobiliuoju telefonu.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau