Žinios. Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius: šias Velykas atsiminsime ilgai

Lietuvoje COVID-19 infekcija patvirtinta 843 asmenims, pasaulyje – daugiau nei 1 mln. 288 tūkst. Lietuvoje virusas pareikalavo 14 gyvybių, naujausias mirties atvejis patvirtintas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, miręs asmuo priklausė rizikos grupei.

Po savaitgalį apriboto darbo savivaldybių mobiliuosiuose punktuose, skelbiama, kad neištirtų ėminių šalyje liko puspenkto šimto. Sveikatos apsaugos ministro teigimu, šis sprendimas buvo logiškas, o jau rytoj punktai vėl dirbs įprastu ritmu.

Su premjeru susitikęs prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad po Velykų karantinas bus pratęstas. Vyriausybė apsispręsti dėl naujo termino žada trečiadienį.

„Regitra“ atnaujino transporto priemonių registraciją padaliniuose. Vengiant spūsčių, paslauga bus teikiama tik iš anksto užsiregistravus.

Sunkiausiai koronaviruso pandemijos paliestose Europos šalyse – vilties ženklai, kad padėtis gerėja. Tačiau vienoms šalims svarstant, kad karantiną jau būtų galima švelninti imunitetą įgijusiems asmenims, Jungtinėje Karalystėje gyventojai įspėjami, kad karantinas griežtės, jei jie toliau plūs į parkus. Tuo metu JAV ruošiasi sunkiausiam laikotarpiui.

Karantino metu kai kuriomis ligomis, pavyzdžiui, artritu sergantieji, negali gauti tam tikrų procedūrų, dėl to liga gali paūmėti.

Apeliacinis teismas buvusiam politikui Algirdui Paleckiui panaikino Šiaulių apygardos teismo skirtą suėmimą dviem mėnesiams ir pritaikė švelnesnes kardomąsias priemones.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.