Žinios. Naujausia informacija: šalyje patvirtinti 696 užsikrėtimo koronavirusu atvejai

vakar ištirti 2809 ėminiai

Šio ryto duomenimis, bendras patvirtintų užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius Lietuvoje – 696. Per vakar ištirti 2809 ėminiai. Taip pat vakar pranešta apie 9-ąją šio viruso auką šalyje. Iki šiol nustatyta, kad nuo koronaviruso Lietuvoje pasveiko 7 žmonės.

Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centre pradeda veikti karščiavimo klinika.

Lenkijos Seimas šiandien balsuos dėl įstatymo pataisos, kuri įteisintų visuotinį balsavimą paštu. Tokią išeitį siūlo valdančioji „Teisės ir teisingumo“ partija, kuri nesutinka dėl koronaviruso pandemijos atidėti gegužės 10-ąją turinčių vykti prezidento rinkimų, nors apklausos rodo, kad 72 proc. piliečių norėtų, jog balsavimas būtų atidėtas.

Pasaulinėse lenktynėse dėl vakcinos nuo koronaviruso dalyvaujantys Australijos mokslininkai pradėjo pirmąjį vakcinos bandymą, pranešė Australijos mokslo agentūra. Mokslininkų optimistinės prognozės – po pusantrų metų pateikti vakciną visuomenei.

Dėl karantino sustojus darbams kelmiškės moterys pradėjo siūti medžiagines veido kaukes ir nemokamai jas dalyti visiems norintiems. Svarbiausia, pasak šios idėjos sumanytojos, kaukėmis aprūpinti senjorus ir nepasiturinčius kelmiškius.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.