Žinios. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 649 užsikrėtimo koronavirusu atvejai

Lietuvoje patvirtinti 649 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje kitą savaitę turėtų ženkliai išaugti atliekamų tyrimų apimtys. Čia bus sumontuota neatlygintinai gauta automatizuota laboratorinė įranga.

Premjerui Sauliui Skverneliui pranešus, kad svarstoma galimybė pamažu leisti dėl karantino apribotam smulkiajam verslui atkurti dalį veiklos, verslininkai sako, kad pirmiausia galėtų atsidaryti kepyklos ir kitos smulkios įmonės, tiesiogiai beveik nekontaktuojančios su klientais.

Sostinės savivaldybė uždaro Šeškinės polikliniką, nes čia nustatyti jau 4 koronaviruso atvejai, 2 iš jų – vakar. Iki šiol Šeškinės poliklinika, kaip ir kitos, teikė tik būtinąsias paslaugas.

Kinijos Uhano mieste, iš kurio koronaviruso epidemija paplito po pasaulį, gyvenimas pamažu grįžta į vėžes, nors ne taip greitai kaip norėtų gyventojai. Jų patarimas karantino, apribojimų suvaržytai Europai ir JAV – būkite vieningi ir likite namuose.

Karantino sunkumai Vokietijos ir Lenkijos pasienyje: Vokietijos žemės ūkis neišsiverčia be beveik 300 tūkst. sezoninių darbininkų, daugelis kurių paprastai atvykdavo iš kaimyninių Ukrainos ir Lenkijos.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.