Žinios. Donaldas Trumpas: artimiausios savaitės bus vienos juodžiausių šalies istorijoje

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje užregistruoti 44 nauji koronaviruso atvejai, bendras registruotų Lietuvoje užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius išaugo iki 581. Per vakar dieną šalyje ištirti 1849 mėginiai. Nuo COVID-19 šalyje mirė 8, pasveiko 7 žmonės.

Nuo šeštadienio į Lietuvą draudžiama keleiviams atvykti keltais ir lėktuvais. Tokį sprendimą šiandien priėmė Vyriausybė. Išimtis paliekama kelto reisui Kylis-Klaipėda-Kylis. Ribojimai nebus taikomi prekių judėjimui.

Vyriausybė pritarė, kad vairuotojai dygliuotas padangas galėtų pasikeisti po karantino.

Karantinui besitęsiant trečią savaitę, elektros, šilumos, vandens tiekėjai sulaukia prašymų atidėti mokėjimus.

Per karantiną smarkai išaugo socialinių paslaugų poreikis. Šiaulių labdaros valgykloje sulaukiama trečdaliu daugiau skurstančiųjų.

Prezidentas Gitanas Nausėda vakarykštį Seimo darbą vadina fiasko. Dėl valdančiųjų ir opozicijos nesutarimų parlamentarams nepavyko susitarti dėl medikų algų kėlimo.

Donaldas Trumpas skelbia, kad Jungtinės Valstijos dar 30 dienų gyvens karantine, ir perspėja, kad artimiausios savaitės bus vienos juodžiausių šalies istorijoje.

Mirčių skaičius per praėjusią parą rekordinis buvo Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Rusijoje.

Vakar Seime nepriėmus sprendimo dėl Vyriausybės pasiūlymo didinti valstybės subsidijas į prastovą išėjusiems darbuotojams, socialinės apsaugos ir darbo ministras žada, kad padidintas išmokas ir subsidijas verslas vis dėlto gaus.

Dėl karantino sulėtėjęs gyvenimas teigiamai paveikė aplinką.

Siekiant stabdyti koronaviruso plitimą, nuo šiandien Alytaus miesto viešojo transporto keleiviai privalės mūvėti pirštines, būti su apsauginėmis kaukėmis ar kitomis nosį ir burną dengiančiomis priemonėmis.

Pareigas pradėjo eiti naujasis Vilniaus universiteto rektorius profesorius Rimvydas Petrauskas.

Japonija – viena draugiškiausių rūkaliams šalių, bet laikai keičiasi.

Serbijoje įvesta bene griežčiausia Europoje karantino tvarka.

Ved. Jovita Vitkauskė.