Pakeliui su klasika. Krzysztofas Pendereckis – didis kūrėjas

Pakeliui su klasika

2020.03.30 16:05

Pakeliui su klasika. Krzysztofas Pendereckis – didis kūrėjas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lenkija, Lietuva ir pasaulio muzikos bendruomenė prisimena, vertina, klauso Krzysztofą Pendereckį: vienas ryškiausių šių laikų kompozitorių ir dirigentų mirė sekmadienį. Kokia tai muzikos figūra, koks jo indėlis Lietuvos kūrėjams ir kaip tokie garsūs žmonės išlieka tokie paprasti ir draugiški? Muziką prisimins - kompozitorius Mindaugas Urbaitis, Nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.

Paskelbtas praėjusių metų kūrinių penkioliktukas. Ką praėjusieji metai rodo apie mūsų muzikų kūrybinį potencialą? Apie tai ir kita - komisijos pirmininkė Beata Baublinskienė.

LRT RADIJO laidų vedėja Sigita Vegytė ir jos muzikinis pasirinkimas.

Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.