Labas rytas, Lietuva II. Atšaukta „Eurovizija“ besistebinti Miglė Praniauskaitė: gyvename laikais, kai konkursas, gerai pagalvojus, galėjo įvykti

Dovilė FIlmanavičiūtė, naujojo LRT TELEVIZIJOS projekto „Dainuokim kartu“ narė, apie įprastą gyvenimo tėkmę sustabdžiusį karantiną sako: „Tai laikas, kai visi turime progą pagalvoti apie tai, kas iš tikrųjų yra svarbu.“ Tiesa, D. Filmanavičiūtė kviečia nepamiršti rūpintis savo dvasine sveikata ir nesuteikti sau progos piktintis esama situacija.

Trumpas reportažas apie naujagimį begemotą, į šį pasaulį atėjusį Belgijos zoologijos sode.

Norintieji atsisakyti „kasdienio plastiko“ gali tai padaryti ne tik stilingai, bet ir labai smagiai – šiame „Labas rytas, Lietuva“ laidos reportaže savo siuvimo studiją įkūrusi Eglė Paplauskienė nuosekliai papasakos, kaip patvarų ir itin praktišką daugkartinį krepšį pirkiniams patys galite nesunkiai susimeistrauti savo namuose.

Šįmet su grupe „The Roop“ į „Eurovizijos“ finalą turėjusi vykti šokėja, choreografė Miglė Praniauskaitė sako esą sprendimas atšaukti dainų konkursą ją nustebino. Moteris teigia: „Gyvename laikais, kai konkursas vis tiek galėjo įvykti.“ Kita vertus, karantino metu šokėja siūlo skirti daugiau laiko sau ir mokytis šokti internete.

„Voiceless“ – „Rock you like a huricane“.

Tomas Dirgėla feat. Kastetas – „Vaikai“.

Tiesioginė transliacija iš nenumatyto Seimo posėdžio. Į žiniasklaidos atstovų klausimus atsako Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir „Valstiečių ir žaliųjų“ partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

Ved. U. Siparė.