Žinios. Šiuo metu Lietuvoje koronavirusu užsikrėtusiųjų asmenų skaičius siekia 460

Lietuvoje užfiksuoti 23 nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius pasiekė 460. Oficialiai patvirtintos 7 mirtys, iki šiol Lietuvoje pranešta apie vieną pasveikusią moterį.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras praneša, kad bus pateiktos rekomendacijos, kam būtų galima atlikti greituosius koronaviruso testus. Centro epidemiologė Daiva Razmuvienė pabrėžia, kad išsiaiškinti, ar žmogus užsikrėtęs, vien greitojo testo neužtenka.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo šiol dėl COVID-19 gali būti tiriami visi, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Taip pat, kaip numatyta anksčiau, dėl galimos infekcijos tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai.

Nuo šiandien visoje Lietuvoje pradedamas ugdymas nuotoliniu būdu, paskaitos ir pamokos per atstumą turės vykti tol, kol šalyje bus atšauktas karantinas.

Šiąnakt į Vilnių iš Londono atskrido specialus lėktuvas, parskraidinęs 220 lietuvių. Vakar vakare taip pat į Lietuvą sugrąžinti tautiečiai, buvę įstrigę Tenerifėje.

Kovojant su koronavirusu Jungtinė Karalystė planuoja užsakyti 10 tūkst. plaučių ventiliavimo aparatų.

Indijos policija nesilaikančius karantino taisyklių piliečius drausmina kūrybingai: vairuotojų dėmesį pareigūnas atkreipia įspūdingu koronaviruso formos šalmu.

Orai.

Ved. I. Andriukevičius.