Žinios. Nuo šiandien visoje Lietuvoje pradedamas ugdymas nuotoliniu būdu

paskaitos ir pamokos internetu vyks tol, kol šalyje bus karantinas

Lietuvoje užfiksuoti 23 nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius pasiekė 460. Oficialiai patvirtintos 7 mirtys, iki šiol Lietuvoje pranešta apie vieną pasveikusią moterį.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo šiol dėl COVID-19 gali būti tiriami visi, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Taip pat, kaip numatyta anksčiau, dėl galimos infekcijos tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras praneša, kad bus pateiktos rekomendacijos, kam būtų galima atlikti greituosius koronaviruso testus. Centro epidemiologė Daiva Razmuvienė pabrėžia, kad išsiaiškinti, ar žmogus užsikrėtęs, vien greitojo testo neužtenka.

Nuo šiandien visoje Lietuvoje pradedamas ugdymas nuotoliniu būdu, paskaitos ir pamokos per atstumą turės vykti tol, kol šalyje bus atšauktas karantinas.

Koronaviruso epidemijai tęsiantis, Rusijos sostinėje Maskvoje namuose nurodyta likti visiems gyventojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Artimiausiomis dienomis iš namų bus galima išeiti tik su specialiu leidimu.

Orai.

Ved. I. Andriukevičius.