Kultūros diena. Kauno žvėries pasakų knyga, kurioje sugulė žavi miesto istorija

Šiandien „Kultūros dienoje“:

25-ojo Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ konkursinių filmų programa. Didžiausiam šalyje kino festivaliui persikėlus į namų bei interneto kino platformas, ne visus konkursinius festivalio filmus bus galima išvysti, tačiau tarptautinės komisijos darbo tai – nekeičia.

Kūryba kompiuteriu ir skaitmeninės praktikos menininkės Ievo Gražyės darbuose. Pastarosiomis dienomis daug kalbama apie nuotolinį bendravimą, apie renginių ar kūrinių perkėlimą į internetą, apie darbui pasitelkiamas įvairias technologijas. Skaitmeninis pasaulis yra ir puiki platforma kūrybai – muzikai, vizualiems menams. Šiandien pristatome jauną menininkę, kuriančia savo vaizdų pasaulį virtualioje realybėje.

Teatro premijos „Auksiniai scenos kryžiai“ nominantai. Šiandien – paskutinis pasakojimas, pristatantis šiemet „Auksiniams scenos kryžiams“ nominuotus kūrėjus. Jūsų dėmesiui – kategorijos „Režisūra“ nominantai.

Kauno žvėries pasakų knyga. Pasakų knygų vaikams netrūksta, tačiau retai drįstame ją parašyti suaugusiems. Pristatoma „Kauno Žvėries pasakų knyga“, kurioje rasite ir žinomų, ir naujų pasakojimų apie miesto praeitį ir dabartį.

Žinia iš užsienio. Kultūra turi nesustoti, sako menininkai visame pasaulyje, rengiantys pasirodymus, pamokas, bendraujantys per internetą, ir apie tai pasakojame savo laidoje. Šįkart apie klasikinių japonų šokių pamokas per internetą, ir tai ne tik pamokos, bet proga pajudėti, pabendrauti dėl pandemijos namuose turintiems likti žmonėms.

Ved. Gerūta Griniūtė.