Stilius. Didžiausios tėvų klaidos, Kirilo Glušajevo laimės sąvoka ir keliskart „Grammy“ nominuota lietuvių pora

Pozityvios tėvystės pradininkė konstatuoja: idealių tėvų nėra, o didžiausia jų klaida – nuolaidžiavimas. Tėvystės kategorija daug kam, regis savaime, suprantama. Tačiau kokia yra pozityvi tėvystė? Tai bando paaiškinti socialinių mokslų daktarė, pozityvios tėvystės pradininkė Sigita Burvytė. Ji pripažįsta, sąmoningų tėvų visuomenėje pamažu daugėja. Tačiau dėl užklupusio viruso ir priverstinio sėdėjimo namuose tėvai ir vaikai tarsi iš naujo kuria savo santykius. Ką tai rodo? Sigita daro gilesnes išvadas apie tėvų ir vaikų ryšius.

Nuo teatro karantino atkirstas Kirilas Glušajevas: bandysime šį laiką išnaudoti kaip likimo dovaną. Vasario pabaigoje Nacionaliniame dramos teatre turėjęs įvykti Kirilo Glušajevo režisuotas spektaklis „Julija“ pakibo ant plauko. Tačiau premjera dar spėjo pasiekti sceną. Toliau – karantinas. Ar jam įsigaliojus aktorius ir režisierius sėdi sudėjęs rankas? Anaiptol. Savo senelių sodo name su šeima gyvenantis Kirilas laikosi savo gyvenimo ritmo, kurio griebėsi prieš penketą metų.

Keliskart „Grammy“ nominuota lietuvių pora: labai daug žvaigždžių – labai žemiški. Iki Amerikos nacionalinės įrašų akademijos „Grammy“ apdovanojimų garso režisieriui Viliui Kerui ir jo sutuoktinei tonmeisterei Aleksandrai teko keliauti ne vienerius metus. Tačiau dabar keliskart „Grammy“ nominantų vardą puikiausiai žino net tolimoje Japonijoje, kur garso virtuozai kviečiami įrašinėti pasaulinio garso atlikėjus. Kokia tokio pripažinimo kaina ir kaip jie gyvena šiandien, kai pasaulis užsidarė visiems?

Ved. Violeta Baublienė.