Pilno metro. Lokacijų vadybininkas Jonas Špokas: vien Vilniuje galima nufilmuoti net keturis skirtingus žemynus

Pilno metro

2020.03.24 11:05

Pilno metro. Lokacijų vadybininkas Jonas Špokas: vien Vilniuje galima nufilmuoti net keturis skirtingus žemynus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Agentūros „Baltic Locations“ vadovas Jonas Špokas sako, kad tokie Lietuvoje filmuojami projektai, kaip HBO „Černobylis“ ar Netflix „Stranger Things“, ne tik kelia Lietuvos kino industrijos kokybę bei kartelę. Tai leidžia ir pasvajoti apie daugiau pasaulinio lygio filmų bei serialų filmavimų čia. O Lietuva tikrai turi, ką pasiūlyti – vien Vilniuje galima nufilmuoti net keturis skirtingus žemynus. Pokalbis su lokacijų vadybininku J. Špoku apie tai, ką veikia jo profesijos atstovai, ir kaip sekėsi dirbti su pasaulinio garso kino kūrėjais.

Modernios šeimos, emigracija ir tėvo paieškos – tokias temas gvildena „Kino pavasaryje“ pristatomas trumpametražis Urtės Oettinger animacinis filmas vaikams „Pieno baras“. Kaip vaikams kalbėti aktualiomis temomis ir ar sulauksime filmo tęsinio ar net tapsmo serialu? Pokalbis su režisiere U. Oettinger, Agne Adomėne ir Marija Kavtaradze.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.