Dienos tema. Grybauskaitė sukritikavo Verygą: kažin, ar galima jį laikyti tuo arkliu, kuris gali ką nors patraukti

„Kažin, ar jį galima laikyti tuo arkliu, kuris gali apskritai ką nors patraukti“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Dienos tema“ apie Aurelijų Verygą sakė kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji informavo, kad Sveikatos apsaugos ministerijos valdymą perima Vyriausybė.

Medikų atstovai ir opozicija pirmadienį pareikalavo, kad sveikatos apsaugos ministras A. Veryga nebevadovautų Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui. Nors pats A. Veryga sakė neketinantis trauktis, panašu, kad situacija yra kiek kitokia.

„Pirmiausia, manau, kad vadovas pakeistas. Dar sekmadienį buvo priimti sprendimai, kad tiesioginį Sveikatos apsaugos ministerijos valdymą praktiškai perima Vyriausybė ir dabar tiesiogiai tuo užsiima pats premjeras. Tai jau tas faktas įvykęs.

Manau, kad šis ministras, apie kurį mėgina kažkas kalbėti, kad arklių nekeičia perėjoje, tai kažin ar galima jį laikyti tuo arkliu, kuris gali apskritai ką nors patraukti. Jis labiau primena kitą gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti, neduoti. Tai išties vadovavimas yra kitose rankose“, – sakė prezidentė D. Grybauskaitė, vadovaujanti COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.

Taip pat „Dienos temoje“ – ir krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

Ved. Nemira Pumprickaitė.