Žinios. Ketinama pratęsti karantiną ir griežtinti rekomendacijas gyventojams: dėvėti kaukes ir vienkartines pirštines viešose vietose

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 154 koronaviruso atvejai. Tai reiškia, kad nuo vakar vakaro iki šiandienos vidurdienio patvirtinti 11 naujų užsikrėtimo atvejų.

Tiesiogiai: prezidento Gitano Nausėdos spaudos konferencija.

Dėl koronaviruso grėsmės Lietuvoje įvestą karantiną planuojama tęsti mažiausiai dviem savaitėms. Žadama griežtinti ir karantino sąlygas.

Sparčiai augant užsikrėtusiųjų skaičiui, aiškėja vis nauji koronavirusu užkrėstų medikų atvejai. Sveikatos apsaugos ministras sako, kad artimiausiu metu ministerijos mobiliosios grupės vyks į ligonines ir vertins jų pasirengimą priimti ligonius.

Aurelijus Veryga žada griežtesnę tvarką iš užsienio grįžtančių lietuvių izoliavimui – šie negalės izoliuotis namuose, o turės užsidaryti karantinui savivaldybės tam paskirtose patalpose. Pasak Verygos, tai gali būti bendrabučiai, viešbučiai, ar kitos patalpos.

Seimo opozicija kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą prašydama šaukti Valstybės gynimo tarybą ir įvertinti koronaviruso krizės valdymą. Opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio manymu, procese buvo padaryta didelių klaidų

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.