Lietuvos diena. Naujausia informacija apie tai, kas susiję su koronavirusu

Pasak Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, nuo šiol grįžusieji iš užsienio bus privalomai karantinuojami savivaldybių paskirtose patalpose.

Nuo šiandien Kauno mobiliajame punkte paleidžiama antra patikros linija ir planuojama, kad nuo rytojaus pradės veikti Telšių, Šiaulių ir Alytaus mobilieji punktai.

Lietuvos medikų sąjūdžio viešas kreipimasis. Klaipėdoje iš keturių naujų koronaviruso atvejų vienas diagnozuotas medikei.

Susisiekimo ministras sako, kad piliečių pargabenimui į Lietuvą skirti skrydžiai turėtų vykti iki šio penktadienio.

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis sako, kad karinėse teritorijose situacija yra valdoma, bandoma mažinti pratybų skaičių, mažinamos grupės, papildomai dezinfekuojamos patalpos.

Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko spaudos konferencija.

Seimo opozicija kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą prašydami šaukti Valstybės gynimo tarybą dėl koronaviruso krizės valdymo. Socialdemokratų frakcijos seniūnė Rasa Budbergytė teigė, kad per krizę pozicija ir opozicija turi dirbti išvien.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus savivaldybės. Administracijos direktorius Povilas Poderskis pateikė išsamią informacija apie savivaldybės parengtą saviizoliaciją ir karantinavimui lovas bei kitas būtinas priemones įvairiose patalpose.

Ved. Paulius Šironas.