Labas rytas, Lietuva II d. Rimantę Kulvinskytę kaimynų geranoriškumas net graudina: jaučiamės saugomi

Karantino supančiotame versle – laikinai nušalinti darbuotojai ir ne itin pozityvios nuotaikos dėl miglotos ateities. Kovo 23-osios LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II dalis tradiciškai pradedama pokalbiu. Šįkart pastarasis – apie verslą karantino sąlygomis. Lietuvos barų ir kavinių asociacijos prezidentas Raimondas Pranka prasitaria, kad nuotaikos kol kas – ne itin pozityvios. Vyro teigimu, kol kas sunku vertinti Vyriausybės patvirtintą ekonomikos skatinimo paketą. Tiesa, jis mano, kad valstybė turėtų 100 proc. padengti išlaidas darbuotojų atlyginimams tuo laikotarpiu, kai kavinės ir barai negali dirbti. O štai verslininkė, maisto ir kino verslus valdanti Greta Akcijonaitė priduria: dauguma darbuotojų buvo laikinai nušalinti nuo darbo. „Kol kas sunku žiūrėti į priekį, kadangi neaišku, kada visa tai baigsis“, – sako G. Akcijonaitė.

Koronaviruso paveiktame Libane paminėta Motinos diena: gėlės mamoms pristatytos dronu. Metas vaizdo siužetui iš užsienio. Koronaviruso paveiktame Libane paminėta Motinos diena. Žmonėms čia rekomenduojama likti namie, daugelis įstaigų taip pat uždaryta. Vienas inžinerijos studentas sugalvojo, kaip paminėti Motinos dieną. Džunijos mieste mamos jis gėles pristatė dronu.

Nuo šiandien – „Stiprūs kartu“: ne tik informuos žmones apie pagalbą, bet ir parodys herojus, kurie ją teikia. Turbūt jau girdėjote, kad praėjusią savaitę veiklą pradėjo Nacionalinis savanorių koordinavimo centras „Stiprūs kartu“. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir LRT. Pasak LRT generalinės direktorės pavaduotojo Gyčio Oganausko, ši situacija parodė, kokia pilietiška ir susitelkusi krizės akivaizdoje gali būti mūsų visuomenė. Tad ir ši iniciatyva yra skirta tiek informuoti žmones apie pagalbos galimybę, tiek ir parodyti savanorius, kurie tą pagalbą teikia. Atlikėjas, grupės „G&G Sindikatas“ narys ir laidos vedėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras priduria: tai, ką mes galime padaryti kartu, niekada nesugebėsime padaryti po vieną. „Stiprūs kartu“ – jau šiandien 16.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Iš Azijos namo ištrūkusią Rimantę Kulvinskytę kaimynų geranoriškumas net graudina: jaučiamės saugomi. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – dar vienas pokalbis. Šįkart – su prieš kelias dienas iš Azijos namo ištrūkusia LRT televizijos ir radijo laidų vedėja Rimante Kulvinskyte. Saviizoliacijoje dienas leidžianti moteris prasitaria, kad kaimynų palaikymas net graudina: aplinkiniai siūlosi atvežti maisto produktų, taip pat išnešti šiukšles.

Iššūkį metantis operos solistas Edgaras Montvidas: turime laikytis išvien būdami atskirai. O „Labas rytas!“ visiems taria ir šiuo metu ištuštėjusiame Londone dienas leidžiantis vienas geriausių Lietuvos operos solistų Edgaras Montvidas. Į sceną šiuo metu negalintis lipti vyras atrado naują aistrą – bėgiojimą ten, kur nėra žmonių. Operos solistas tiki, kad muzika gali padėti karantino metu, tad mums visiems meta iššūkį: kasdien dainuoti bent dvi minutes!

Shawn Mendes – „There`s Nothing Holdin` Me Back“.

Arktyje dienas leidžiantis lietuvis: pandemija juntama ir čia. O dabar – kelionė į Arktį. Šiuo metu Svalbarde gyvenantis lietuvis Edgar Žigis sako, kad ir čia koronaviruso pandemija yra tikrai juntama. Svalbardas priklauso Norvegijai, tad visi Norvegijos priimti sprendimai galioja ir šiam salynui. Plačiau apie šį įdomu kraštą su fenomenalia gamta – tiesioginio teletilto metu.

Vido Bareikio iššūkis – įveiktas: vaikai perdainavo kūrinį „Ežero dugne“. Prisiminkime puikų LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projektą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ ir jos vedėjo, dainininko Vido Bareikio vaikams mestą iššūkį. Kaip mažiesiems sekėsi perkurti atlikėjo ir grupės „8 Kambarys“ dainą „Ežero dugne“?

The Ditties – „Belleville Rendez-Vous“.

Ved. Ignas Krupavičius.