Lietuvos diena. VMI paskelbė sąrašą verslininkų, kurie nukentėjo nuo koronaviruso

nepatekus į sąrašą, patariama pranešti VMI

LRT RADIJAS

2020.03.22 13:05

Užsikrėtimo koronavirusu atvejų Lietuvoje padaugėjo iki 105, pasaulyje šis skaičius šiandien viršijo 300 tūkst. Siekiant pasiruošti dar didesniam viruso protrūkiui, skirtingose valstybėse jau statomos mobilios ligoninės, medicinos įstaigomis paverčiami viešbučiai ir kitos erdvės. Gydymo įstaigose trūkstant apsaugos priemonių mobilizuojasi ir gyventojai.

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė verslininkų sąrašą, kurie tiesiogiai nukentėjo nuo koronaviruso. Jeigu nepatekote tarp paskelbtųjų – turėtumėte pranešti patys.

Lietuvos Raudonasis Kryžius telkia rezervą ir kviečia savanorius. Užkirsti kelią koronaviruso plitimui dezinfekuojamos ne tik parduotuvės ir viešasis transportas, tai turi būti daroma ir daugiabučių namų laiptinėse. Tik ši procedūra ne visur vyksta vienodai: vienur gyventojams reikia už tai mokėti, kitur ne.

Kibernetinai sukčiai nusitaikė į dirbančius iš namų.

Toliau siaučiant koronaviruso pandemijai, visame pasaulyje atsiranda įvairių iniciatyvų, kuriomis siekiama kaip įmanoma labiau mažinti nepatogumus. Ne išimtis – ir Lietuva. Čia klientų nebeturintys restoranai tiekia maistą sunkiai dirbantiems medikams, o organizacijos tiekia maistą eilėje prie sienos su Lenkija įstrigusiems žmonėms.

Ved. Artūras Matusas.