Ryto allegro. R. Wilsono „Turandot“ ir D. Ibelhauptaitės „Pikų dama“

Ryto allegro

2020.03.20 07:05

Ryto allegro. R. Wilsono „Turandot“ ir D. Ibelhauptaitės „Pikų dama“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Literatūros mėnraščio „Metai“ naujausio numerio aptarimas su vyriausiuoju redaktoriumi Antanu Šimkumi.

Minime artėjantį kompozitoriaus J. S. Bacho gimtadienį.

Literatūros kritikas Marius Burokas apžvelgia gidės ir žurnalistės Gabijos Lunevičiūtės knygą „Vilniaus atminties punktyrai“ ir architekto, leidėjo, rašytojo Tomo S. Butkaus knygą „Ežero žemė“.

Ką sėdint namie nuveikti mums siūlo Lietuvos nacionalinis dailės muziejus? Pasakoja muziejaus direktorius Arūnas Gelūnas.

Nors „Auksinių scenos kryžių“ ceremonija ir nukelta, „Ryto allegro“ siūlo prisiminti apdovanojimams nominuotus kūrinius. Roberto Wilsono opera „Turandot“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras) nominuota scenografijos, solisto ir solistės kategorijose, o Dalios Ibelhauptaitės „Pikų dama“ (Vilniaus miesto opera) rungiasi solisto ir solistės kategorijose.

Pokalbis su režisieriumi Laurynu Bareiša, kurio trumpametražis filmas „Atkūrimas“ pristatomas šiųmetiniame virtualiajame „Kino pavasaryje“.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.