Žinios. Pinga degalai: kai kuriose šalies degalinėse vakar litras dyzelino jau kainavo mažiau nei eurą

Lietuvoje ketvirtadienio vakarą, prieš pat vidurnaktį, patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai, taip susirgimų šia liga skaičius šoktelėjo iki 48, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Aurelijaus Verygos komentaras dėl medikės, užsikrėtusios koronavirusu.

Ketvirtadienį vėlai vakare į Rygą specialiu keltu iš Vokietijos atplaukė 200 lietuvių, dėl uždarytų Lenkijos sienų negalėjusių grįžti namo.

Ketvirtadienį taip pat buvo patvirtinti nauji apribojimai: parkuose ir kitose viešose erdvėse žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai.

Europoje užregistruotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius peržengė 100 tūkst., jų senajame žemyne jau daugiau nei Azijoje. Ilgai delsusi Jungtinė Karalystė nuo šiandienos uždaro mokyklas, ragina saugotis, tačiau apie karantiną nekalba – kitos šalys kritikuoja britų veiksmus, skirtus kontroliuoti ligos plitimą.

Pinga degalai. Kai kuriose šalies degalinėse vakar litras dyzelino jau kainavo mažiau nei eurą. Degalus pigina perpus nukritusios naftos kainos.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.