Labas rytas, Lietuva II d. Namisėdos atmintinė: stalo žaidimai, jų gamyba namų sąlygomis bei idėjos, neleisiančios nuobodžiauti

Antroji „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda klausimu: kaip nenuobodžiauti namuose? Ekspertai sako, kad karantinas reikalauja pasiruošimo. „Labas rytas, Lietuva“ eteryje Žaislų muziejaus įkūrėja Indrė Jovaišaitė-Blaževičienė. Ji mums pažers patarimų, kaip namų sąlygomis susikurti stalo žaidimų!

Calvin Harris & Rap’N’Bone Man – „Giant“.

Mokslai nuotoliniu būdu. Nuo pirmadienio Lietuvoje dėl karantino uždarytos ugdymo įstaigos. Tad edukatoriai turi šiek tiek daugiau nei savaitę pasiruošti nuotoliniam mokymuisi, kad perkeltų savo dėstomus dalykus į virtualią erdvę. Ką reikėtų apsvarstyti bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį, planuojant ir įgyvendinant nuotolinį mokymąsi? Į šiuos klausimus atsakyti pagelbės Kauno technologijos universiteto lektorė Vilma Sukackė.

Naujas vaizdo klipas. Muzikos prodiuseris bei didžėjus Jonas Nainys „Labas rytas, Lietuva“ eteryje pristato savo naują vaizdo klipą. Anot didžėjaus, šis kūrinys – apie gražią meilės istoriją, kurią jis įprasmino su savo žmona Simona.

Jonavi – „Half Life“.

Jamala – „It‘s Me, Jamala“.

Rytas su muzika. „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius su perkusininku Gediminu Mačiulskiu nusprendė duoti keletą grojimo būgnais pamokų. Kaip taisyklingai mušti būgnus?

Pamoka vaikams. Vakar vyko pamoka su „Antikvariniais Kašpirovskio dantimis“. Kaip vaikams sekėsi atlikti jų užduotį? Pažiūrėkime.

Monika Linkytė – „Gal tai meilė?“.

Ved. Ignas Krupavičius.