Žinios. Policija Vyriausybėje pristatys situaciją dėl saviizoliacijos ir karantino nesilaikymo: gauta maždaug 800 pranešimų

Lietuvoje ketvirtadienio vakarą, prieš pat vidurnaktį, patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai, taip susirgimų šia liga skaičius šoktelėjo iki 48, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Iš Kinijos į Vilnių penktadienį atvyko lėktuvas su dešimtimis tūkstančių medicininių kaukių ir pirštinių, šios apsaugos priemonės bus skirtos medicinos darbuotojams, kurie gali susidurti su koronaviruso infekcijos rizika.

Penktadienį prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis aptars situaciją dėl koronaviruso plitimo ir jo stabdymo priemones.

Policija Vyriausybėje pristatys situaciją dėl saviizoliacijos ir karantino nesilaikymo. Nuo pirmadienio pareigūnai sulaukė maždaug aštuonių šimtų pranešimų apie tokius pažeidimus.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas dėl koronaviruso atšaukė birželį tyrėjusį vykti „Didžiojo septyneto“ susitikimą, o vietoje jo planuojama vaizdo konferencija. Šalies Senate kelią skinasi trilijoną dolerių siekiantis paramos ekonomikai planas.

Kauno klinikos kreipėsi pagalbos į mokslininkus, gaminant apsauginius, medicininius skydus. Jų atsargos sparčiai senka, daugėjant ligonių.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.