Žinios. Ketvirtadienio vakarą užfiksuoti 7 nauji užsikrėtimai koronavirusu

per parą nustatyta 14 teigiamų atvejų, bendras susirgusių skaičius – 48

Lietuvoje ketvirtadienio vakarą, prieš pat vidurnaktį, patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai, taip susirgimų šia liga skaičius šoktelėjo iki 48, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Penki iš naujausiai nustatytųjų atvejų įvežtiniai, pacientai šiuo metu izoliuoti ir gydomi: iš Lenkijos grįžęs asmuo šiuo metu yra Santaros klinikose, 2 grįžusieji iš Jungtinės Karalystės – Kauno klinikinėje ligoninėje, 2 asmenys grįžę iš Dominikos – Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Ketvirtadienį vėlai vakare į Rygą specialiu keltu iš Vokietijos atplaukė 200 lietuvių, dėl uždarytų Lenkijos sienų negalėjusių grįžti namo.

Ketvirtadienį taip pat buvo patvirtinti nauji apribojimai: parkuose ir kitose viešose erdvėse žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai.

Iš Kinijos į Vilnių penktadienį atvyko lėktuvas su dešimtimis tūkstančių medicininių kaukių ir pirštinių, šios apsaugos priemonės bus skirtos medicinos darbuotojams, kurie gali susidurti su koronaviruso infekcijos rizika.

Europoje užregistruotų užsikrėtimo naujuoju koronavirusu SARS-nCOV-2 atvejų skaičius peržengė 100 tūkstančių, rodo ketvirtadienį vakare paskelbti naujienų agentūros AFP apibendrinti duomenys. Skelbiama, kad ketvirtadienį mirusiems asmenims buvo tarp 46 ir 96 metų, jie turėjo sveikatos sutrikimų. Ketvirtadienį Anglijoje nuo koronaviruso mire 29 žmonės, iš viso mirusiųjų skaičius Jungtinėje Karalystėje pakilo iki 137, skelbia CNN.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau