Stilius. Stiprybė pakeisti profesiją, pinigus atnešančios idėjos ir nenoras būti laimės kaliniu

Laidoje „Stilius“ – pokalbis su buvusia ekonomiste Asta Stankūnaite. Suvokdama, jog pasitikėjimas savimi yra galingas ginklas, moteris ekonomistės karjerą iškeitė į aktorės kelią. Dabar Asta žinoma ne tik dėl režisieriaus Algimanto Puipos filmo „Kita tylos pusė“, bet ir dėl aromaterapijos praktikos. A. Stankūnaitė tikina: „Kvapai gali išbudinti praeities prisiminimus ir suaktyvinti imunitetą.“

Susitikimas su verslininke, save ateities architekte vadinančia Gabija Skučaite. Nors šiuo metu jos gyvenimas klostosi sėkmingai, visgi buvo laikas, kai moteris patyrė netekčių. Štai vos 10-ies jos gyvenimas buvo sudaužytas į šipulius: psichologiškai ir materialiai, todėl kaip užsidirbti duoną, Gabija sužinojo ankstyvoje paauglystėje. Būtent tuomet ji ėmė dėlioti verslo planus, kad visuomet turėtų pinigų. Tiesa, G. Skučaitė neslepia – silpna jos gyvenimo vieta liko visai ne pinigai, o santykiai su vyrais.

Vienas jaunausių profesorių – filosofas Kristupas Sabolius. Rašantis ir kalbantis apie vaizduotę ir kūrybiškumą, jis pritraukia minias jaunųjų sekėjų. Augęs televizijos režisieriaus Juozo Saboliaus ir filosofės Ritos Šerpytytės šeimoje, Kristupas pasuko į akademinį pasaulį. Tačiau vyras išbandė ir kino scenarsito duoną, įkūrė kūrybiškumo mokyklą ir skatina treniruoti... kūrybingumo raumenį.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau