Ryto allegro. Ar valstybė išties pagalbos ranką kultūros atstovams?

Ryto allegro

2020.03.19 07:05

Ryto allegro. Ar valstybė išties pagalbos ranką kultūros atstovams?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros naujienų spaudoje apžvalga.

Kaune šiemet pradėjo veikti pirmasis Lietuvoje kambarinių augalų „Plantariumas“.

Ignas Gudelevičius kalbina muzikologę, LMTA doc. dr. Laimą Budzinauskienę apie senosios muzikos tyrimų specifiką.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: kaip koronavirusas atsiliepia Niujorko kultūriniam gyvenimui? Menininko Alexanderio Iskino performansas Berlyne ir architekto Vittorio Gregotti mirtis Italijoje.

Lietuvos nacionalinis muziejus, kaip ir visos kultūros įstaigos, prisitaiko prie naujų sąlygų ir siūlo virtualias parodas.

Ar Vyriausybės patvirtintas Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų padarinių mažinimo priemonių planas – naudingas kultūros atstovams? Kokie nuostoliai laukia įvairių kultūros sričių ir kiek šis planas padės juos mažinti? Tai aptarsime su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generaliniu direktoriumi Jonu Sakalausku, Vilniaus kino biuro direktore Jūrate Pazikaite, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” vadove Virginija Vitkiene.

Rasos Antanavičiūtės knygos „Menas ir politika Vilniaus viešosiose erdvėse“ žinutė: savo istorijos – kad ir kokia sunki ar nepatogi ji būtų – nereikia bijoti, ir visų pirma reikia su ja susipažinti.

LRT KLASIKOS redakcijos vadovas Julijus Grickevičius apžvelgia virtualias koncertų transliavimo platformas.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.