Žinios. Pradeda veikti Nacionalinis savanorių koordinavimo centras: norintys galės padėti senoliams ir skurstančioms šeimoms

Lietuvoje oficialiai patvirtinti septyni nauji užsikrėtimo koronaviruso atvejai. Iš viso užsikrėtusiųjų šalyje 33.

Dalis Vokietijoje įstrigusių Lietuvos piliečių šiandien į Klaipėdą atplauks keltu iš Zasnico uosto. Dar vienas keltas vidurnaktį iš Zasnico išplauks į Rygą, jame taip pat laukiami Vokietijoje su lengvaisiais automobiliais namo per Lenkiją negalintys grįžti žmonės. Du lėktuvų skrydžius iš Tenerifės, Ispanijos, organizuojanti turizmo agentūra „Tez Tour“ tikisi į Lietuvą sugrąžinti beveik 400 žmonių. Ketvirtadienį agentūra „Kidy Tour“ organizuoja skrydžius iš Ispanijos, Valensijos oro uosto. Rytoj planuojamas skrydis iš Amsterdamo, penktadienį ir šeštadienį – iš Paryžiaus.

Pradeda veikti naujas Nacionalinis savanorių koordinavimo centras. Portale „stipruskartu.lt“ arba numeriu 1827 kviečiami registruotis galintys padėti tiems, kuriems karantino metu reikia pagalbos. Pavyzdžiui, senoliams apsipirkti, galinčius paremti maistu sunkiai besiverčiančius suaugusiuosius ir vaikus, kurių dienos centrai jau uždaryti.

Europoje pirmą kartą užfiksuota daugiau mirties nuo koronaviruso atvejų nei Azijoje.

Graikijoje dviem savaitėms lankytojams uždaromos migrantų stovyklos. Taip siekiama užkirsti kelią koronaviruso plitimui.

COVID-19 virusas užfiksuotas visose Jungtinių Amerikos Valstijų valstijose.

Per pastarąsias dienas būdų kaip grįžti iš treniruočių stovyklų ieško ir geriausi šalies sportininkai. Kai kurie atletai nebeturi galimybės net treniruotis, kai kurie neslepia ir dvejonių – ar apskritai dar yra kam rengtis – Tokijo olimpinė svajonė daugumai sportininkų jau atrodo miglota.

Konstitucinis Teismas nepatenkino pirmojo individualaus skundo, kuriuo prašyta išaiškinti, ar Baudžiamojo kodekso nuostata, pagal kurią už labai sunkius nusikaltimus teismai bausmės atidėti negali, nepreštarauja pagrindiniam šalies įstatymui.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.