Labas rytas, Lietuva II d. Beata Nicholson mėgsta laiką namuose: dabar galime iš stalčių ištraukti pamirštus projektus

Beata Nicholson mėgsta laiką namuose: dabar galime iš stalčių ištraukti pamirštus projektus. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – ankstyvas pokalbis su kulinare, knygų autore, televizijos ir radijo laidų vedėja Beata Nicholson. Ji prasitaria, kad mėgsta leisti laiką namuose, tad dėl karantino tikrai neliūdi. „Reikia rasti veiklų ir manau, kad visi gali jų rasti“, – sako Beata. Viena jų – maisto gaminimas su vaikais. Pasižiūrėkite, kaip Beata ir jos atžalos gamina varškėtukus.

Vaikų imlumui ribų nėra: mažieji be vargo susitvarkė su Vaidoto Valiukevičiaus mestu mankštos iššūkiu. Turbūt puikiai pamenate, kad prieš kelias startavusį LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projektą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ atidarė Vaidotas Valiukevičius. Grupės „The Roop“ vokalistas mažuosius mokė judesių pagal kūrinį „On Fire“. Pasižiūrėkite, kaip sekėsi mokiniams.

Čekijos zoologijos sode – naujas gyventojas: kolobų genties beždžionėlę iš gentainių išskiria baltas kailis. Metas smagiam vaizdo siužetui iš užsienio. Čekijos zoologijos sode – naujas gyventojas. Susipažinkite su kolobų genties beždžionėle. Baltas jauniklio kailis išskiria jį iš kitų. Jauniklis vardo kol kas neturi.

Balyje įstrigęs Edgaras Lubys: grįžti į Lietuvą kol kas yra tik viena įmanoma galimybė. Vis daugiau pasaulio šalių dėl koronaviruso įsiveda karantiną ir uždaro sienas, tad už Lietuvos ribų likusiems lietuviams grįžti į gimtąją šalį – tikras iššūkis. Vienas iš bandančių tai padaryti – dainininkas Edgaras Lubys.

Taip pat laidoje – naujausių kovo 18-osios žinių iš Lietuvos bei pasaulio apžvalga su Aiste Plaipaite.

Pasaulis švenčia Raudonosios nosies dieną: didžiausias „klounų“ dėmesys – sergantiems vaikams. Raudonosios nosies dieną žmonės, pasipuošę raudonomis klounų nosimis, eina linksminti vaikų, kad šie šypsotųsi. Didžiausias dėmesys skiriamas sergantiems vaikams, todėl jie lankomi ligoninėse. Taip pat padedama ir vargingose šalyse gyvenantiems vaikams, ne visuomet turintiems galimybę mokytis mokyklose. Tokia diena pirmą kartą buvo minima Didžiojoje Britanijoje 1988-aisiais. Garsiausi šalies komikai parengė vaikams skirtą programą, kuri sulaukė didelės sėkmės. Prie iniciatyvos prisijungė Robbie Williamsas, Victoria Beckham, Gordonas Ramsay, Eltonas Johnas, Paulas McCartney, George`as Michaelas, Keira Knightley ir daugybė kitų žvaigždžių, kurioms rūpi, kaip jaučiasi vaikai. Šios dienos simbolis – raudona klouno nosis – pamažu keitėsi. Iš pradžių buvo paprasta plastikinė raudona nosis. Vėliau sumanyta jas gaminti kuo įvairesnes ir spalvingesnes. Nosis didėjo, įgavo naujų formų, buvo gaminama iš įvairių medžiagų. O štai 2009 m. jau buvo net trijų rūšių dizaino raudonosios nosys. Dabar šventė rengiama ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Vokietijoje, Suomijoje, kitose šalyse. Kasmet stengiamasi Raudonosios nosies dieną paįvairinti, jai suteikiant temą. O jų buvo visokių – pvz., blizgučiai, dinozaurai, komiksai.

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – „Galingi“.

Rankas tu nusiplauk ir veido bei akių neliesk: ar klauso vaikai Vido Bareikio patarimų? LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ pabaigai – dainininko Vido Bareikio iššūkis mažiesiems, nuskambėjęs LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projekte „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“. Pasižiūrėkite, kai sekėsi jį įveikti.