Labas rytas, Lietuva I d. Kultūros užtaisas virtualiai: muziejai Lietuvoje kviečia į ekskursijas internete

Kovo 18-oji, trečiadienis.

Spaudos apžvalga su Aiste Plaipaite.

„Labas rytas, Lietuva“ eteryje – gydytojas Valerijus Morozovas. Jis žiūrovams primena, kokių higienos taisyklių laikytis, kad apsisaugotumėte nuo viruso kuo efektyviau.

Jeigu pritrūko idėjų, ką galite pasigaminti namuose – turime jums pasiūlymą – daržovių dubenėlį. Šiam patiekalui galite panaudoti viską, ką turite šaldytuve. Skanaus!

Kino filmai – ne tik poilsiui. Pasirodo, ten galima pasisemti naujų idėjų. Šį rytą rekomenduojame jums kelis filmus, kuriuos žiūrint svarbu atkreipti dėmesį ne tik į juostos pagrindinį siužetą, bet ir į interjerą, kuriame vyksta veiksmas.

Trys puikios knygos ilgesnėms atėjusioms dienoms: estų rašytojo Friedhentalio „Melancholija“, Camus trečioji „Užrašų knygelių“ dalis ir Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korepondencija „Iš širdies ir tikru reikalu...“. Knygų apžvalgą parengė literatūros kritikė dr. Jūratė Čerškutė.

Įmonės prašo „force majeure“ pažymų – kas yra ši aplinkybė ir ar verslas gali ja naudotis karantino metu, klausiame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų advokatė Jūratė Radzevičienė.

Laidos eteryje – atlikėjas Gabrielius Vagelis, kuris meta iššūkį Monikai Linkytei atlikdamas jos kūrybos dainą, ir kviečia atlikti kitų atlikėjų kūrinius, pavadindamas šį iššūkį „Dainuoju namuose“.

Buvimas namuose nereiškia, jog veikti nėra ką – Lietuvos dailės muziejaus direktorius Arūnas Gelūnas kviečia Lietuvos muziejus aplankyti neišeinant iš namų.

Ved. Ignas Krupavičius.