Pilno metro. Dokumentinis filmas „Pavyzdingas elgesys“ – jautri istorija apie vidinę transformaciją ir nusikaltėlių viltis būti priimtiems

Pilno metro

2020.03.17 11:05

Pilno metro. Dokumentinis filmas „Pavyzdingas elgesys“ – jautri istorija apie vidinę transformaciją ir nusikaltėlių viltis būti priimtiems

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šviesaus atminimo režisieriaus Audriaus Mickevičiaus ir filosofo Nerijaus Mileriaus dokumentinis filmas „Pavyzdingas elgesys“ – tai jautri istorija apie vidinę transformaciją ir atleidimą, antros galimybės suteikimą ir nusikaltėlių viltis būti priimtiems visuomenės. Pokalbis su filosofu N. Milerium.

Stereotipų, susijusių su trumpu metru, begalės: tai – eksperimentams skirta erdvė, neišsipildžiusių režisierių formatas ar žiūrovo pinigų nevertas kinas. Režisieriai Titas Laucius, Laurynas Bareiša ir „Kino pavasario“ meno vadovė Mantė Valiūnaitė griauna šiuos stereotipus.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.