Prieš 52 m. televizijoje debiutavo „Bee Gees“: trijų brolių albumai – vieni perkamiausių įrašų muzikos istorijoje

Kokia LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ be „Kalendoriaus“ rubrikos? Šįkart joje – apie legendinę trijų brolių grupę „Bee Gees“. „Bee Gees“ – muzikos grupė, kurią sudarė trys dainuojantys broliai – Barry, Robinas ir Maurice`as. Jie gimė Meno saloje anglų šeimoje, gyveno Mančesteryje, Jungtinėje Karalystėje, o 6-ojo dešimtmečio pabaigoje persikėlė gyventi į Australiją. Šioje šalyje prasidėjo jų muzikinė karjera, tačiau pasaulinę šlovę pasiekė tik vėl grįžę į Jungtinę Karalystę.

„The Ed Sullivan Show“ „Bee Gees“ atliko dainas „To Love Somebody“ ir „Words“. „Bee Gees“ muzikinę karjerą galima suskirstyti į du periodus pagal atliekamus žanrus – lengvojo roko ir disco erą. Septintajame ir aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmečiais „Bee Gees“ buvo viena populiariausių grupių visame pasaulyje. Jai priklauso tokie hitai kaip „How Deep Is Your Love“, „Stayin' Alive“ ir „Night Fever“. „Bee Gees“ albumai – vieni perkamiausių visų laikų įrašų, populiarumu nusileidžiantys tik grupei „The Beatles“, Elviui Presley, Michaelui Jacksonui ir soliniams Paulo McCartney darbams. Brolių sukurtas dainas rinkosi tokios garsenybės kaip E. Presley, Diana Ross, grupė „Destiny's Child“. Keletas grupės kūrinių, ypač pirmieji, į radijo stotis pakliuvo be grupės pavadinimo visiems manant kad tai – „The Beatles“.

O jeigu tikėsime statistika, 1978-aisiais beveik 2 proc. muzikos industrijos priklausė būtent „Bee Gees“. Grupės „Bee Gees“ įrašų pasaulyje yra parduota daugiau nei 220 mln. Trio susišlavė devynis „Grammy“ ir daugybę kitų apdovanojimų. Grupės veikla nutrūko 2003 m. mirus Maurice`ui Gibbui.