Ryto allegro. Kuršių nerijos žvejų kaimeliai, virtę prestižiniu šalies kurortu

Ryto allegro

2020.03.16 07:05

Ryto allegro. Kuršių nerijos žvejų kaimeliai, virtę prestižiniu šalies kurortu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros puslapių apžvalga.

Naujas žvilgsnis lietuviškoje partizanų literatūroje, partizanų karo atmintyje ir šiuolaikinėje kultūroje – pokalbis su knygos „Partizanė. Monika Alūzaitė – moteris laisvės kovose“ autoriumi, istoriku dr. Mariumi Ėmužiu.

Pasaulio įvykių apžvalga: koronaviruso įtaka kultūros įstaigoms ir renginiams, Jungtinė Karalystė traukiasi iš Kūrybiškos Europos fondo, Hasselblad prizas įteiktas fotografui Alfrefui Jaarui.

LRT KLASIKA savaitę skiria Senajai muzikai. Apie neišsemiamus šios muzikos aruodus – pokalbis su ansamblio „Duo Barocco“ narėmis Renata Dubinskaite ir Saule Šeryte.

Neringos architektūros gidas – tai įtraukiantis pasakojimas apie Kuršių nerijos žvejų kaimelius, tapusius prestižiniu šalies kurortu. Pokalbis su architektūros istorike, prof. dr. Marija Drėmaite ir istoriku, dr. Vasilijumi Safronovu, vienais iš Neringos architektūros gido sudarytojų apie iki šiol profesionaliai netyrinėtą sovietmečio ir šiuolaikinę Neringos miesto architektūrą.

Ką nuveikti namie siūlo LRT ir kokie neišsemiami turinio klodai čia – pokalbis su LRT generalinės direktorės pavaduotoju Gyčiu Oganausku.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.