Labas rytas, Lietuva I d. Įkvėpimo gardžiam maistui kino juostose ieškanti Urtė: mano „dievukas“ – Anthony Bourdainas

Rytą pradėjime su „Labas rytas, Lietuva“ laida!

JAV pandemijos akivaizdoje. Kaip JAV tvarkosi su koronaviruso grėsme? Kokių priemonių ėmėsi Donaldas Trumpas? Ar prezidento rinkimai įvyks? Apie tai plačiau papasakos LRT žurnalistas Aurimas Piečiukaitis.

Įkvėpimo paieškos kine. Maistas. Kviečiame į virtualią kelionę kulinarijos labirintais. Iš arčiau ir kiek kitaip pažvelgsime į maisto kultūrą!

Inkstų akmenligė. Pakalbėkime apie inkstų ligas. „Labas rytas, Lietuva“ eteryje – gydytojas urologas Marius Anglickis. Anot jo, kovo 8 diena nėra skirta dovanoti tulpėms, atvirkščiai, žmonės turėtų kalbėti apie moterų teises ir lyčių lygybę. Ši analogija taikoma ir Tarptautinei inkstų dienai. Gydytojas sako, kad šios dienos tikslas – kalbėti apie inkstų ligas ir nepamiršti tikrintis sveikatos.

„Stop kadras“. Jungtinėje Karalystėje vyko automobilių lenktynės. Jose varžosi seni automobiliai. Šiose lenktynėse automobiliais leidžiama ir apsistumdyti. Organizatoriai sako sulaukę maždaug 100-200 žiūrovų.

Darbas iš namų. Kadangi jau kelias dienas turime laikytis karantino ir saviizoliacijos, pakalbėkime apie darbą iš namų. „Labas rytas, Lietuva“ eteryje Ignas Krupavičius kalbina informacinių technologijų specialistą Marių Pareščių.

Švedija pandemijos akivaizdoje. Kaip su koronavirusu tvarkosi kitos šalys? Apie Švedijoje priimtas priemones mums papasakos Stokholme gyvenanti lietuvė Živilė Slavinskaitė.

Italija pandemijos akivaizdoje. Pasauliniu mastu užsikrėtimų naujuoju koronavirusu skaičius sekmadienį siekia 154 620, o mirties atvejų – 5 796. Apie susirgimus ir mirtis yra pranešusios 139 šalys ir teritorijos. Skelbiama, kad per parą Italijoje mirė 368, o Ispanijoje – per 100 žmonių. Vokietija sekmadienio vakarą priėmė sprendimą atnaujinti kai kurių sienų kontrolę. Apie situaciją Italijoje plačiau papasakos Italijoje gyvenanti lietuvė Aida Skorupskaitė.

Ved. I. Krupavičius.