Labas rytas, Lietuva II d. Ne tik informuoti, bet ir edukuoti: „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – kasdien per LRT!

Dvigubi paveikslai. Antrąją kovo 16-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalį pradėkime nuo siužeto apie menininką, kuris kuria dvigubus portretus. Iš vienos pusės žiūrėdami į tą patį paveikslą matysite Marilyn Monroe, o paėję kelis žingsnius į šoną – Albertą Einsteiną. Ispanų menininkui Sergi Cadenas patinka dviprasmybės. Išvysti jo darbus kviečia kolegos iš „Deutsche Welle“ ir LRT PLIUS laidos „Euromaxx“.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas. Lietuvoje nuo vidurnakčio įsigaliojo karantinas, o užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 14. Kaip LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė Visuomenės informavimo grupės dėl koronaviruso vadovas Giedrius Surplys, Lietuvoje imamasi visų priemonių dėl koronaviruso plitimo suvaldymo, kad nepasikartotų Italijos atvejis. „Tai, kad mes žengiame pirmus žingsnius prieš ligą ir darėme daugiau, nei reikalavo rekomendacijos, tai mums leidžia neturėti vietinio plitimo ir mirčių. Mūsų žmonės grįžta, parveža virusą. (...) Darome viską, kad suvaržytume tą virusą kuo ankstyvesnėje stadijoje, kad išvengtume Italijos vaizdo“, – sako jis.

Kasdien per LRT – „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“. LRT TELEVIZIJA, reaguodama į tai, kad dėl koronaviruso rizikos uždaromos šalies švietimo įstaigos ir mokyklose nebevyks pamokos vaikams, keičia programų tinklelį ir nuo pirmadienio, kovo 16 d., pradeda transliuoti specialų LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“. Plačiau apie šį projektą papasakos LRT studijoje apsilankę LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas bei prodiuseris Laurynas Šeškus.

Naujas vaizdo klipas. Dar vienas pokalbis su profesionaliu muziku, pučiamųjų instrumentų virtuozu Sauliumi Petreikiu. Muzikas žiūrovams papasakos apie premjerą – gera nuotaika spinduliuojantį kūrinį. Kūrinį apie meilę Lietuvai, jos gražų kraštovaizdį bei neapsakomai užburiančią gamtą. O kūrinį išgirsite iškart po pokalbio!

„Saulius Petreikis ir „World Orchestra“ – „Laisvė šaukia“

Bejamin Ingrosso – „Dance You Off“

Ved. I. Krupavičius.