Ryto garsai. Populiarėja laikrodžiai, kuriais galima pasekti ar pasiklausyti savo vaiko. Kaip neperžengti ribos?

Ryto garsai

2020.03.15 07:05

Ryto garsai. Populiarėja laikrodžiai, kuriais galima pasekti ar pasiklausyti savo vaiko. Kaip neperžengti ribos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė nusprendė Lietuvoje nuo pirmadienio įvesti karantiną, siekiant pristabdyti koronaviruso plitimą. Įvedus karantiną, iki kovo 30-osios į Lietuvą nebus įleidžiami užsieniečiai, o Lietuvos piliečiams bus draudžiama išvykti iš šalies. O iš užsienio grįžę ir saviizoliacijos nesilaikantys žmonės, pasak premjero, gali būti baudžiami laisvės atėmimu iki trejų metų.

Nekeliauti, dirbti iš namų, vaikų neleisti į mokyklas, neiti į renginius, kurie beje ir atšaukiami, o kuo daugiau būti namie. Nebent pasivaikščioti gryname lauke kur nedaug žmonių. LRT siūlo pluoštą prasmingos veiklos akims ir ausims jaukiai įsitaisiusiems namuose.

Naujausios žinios apie koronaviruso statistiką.

Lietuvoje populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai, kuriais galima susisiekti su vaiku, stebėti jo buvimo vietą ar net pasiklausyti jį supančios aplinkos. Kaip neperžengti ribos?

Menininkai kuriasi kaime. Kuo tai jiems žavu?

Laisvų rankų įranga automobiliuose.

Italija jau kuris laikas gyvena karantino sąlygomis, koronaviruso plitimo epicentre – Milane – gyvenanti ir įkalinta karantino kompozitorė Justė Janulytė sako, kad tai, kas dabar vyksta, italams tik dabar po truputį suvokiama.

Ištrauka iš „Radijo dokumentikos“ – antroje laidoje – apie pinigus ir ekonomiką.

Taip pat – etnologo Liberto Klimkos pasakojimas apie unikalų Lietuvos etnokosmologijos muziejų, šiandien pažymintį savo įkūrimo 30-metį. Savaitgalio žiniasklaidos apžvalga.

Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.