Dainuok su manim III laida. Miglė Kovieraitė ir Gabrielius Vagelis – „Anywhere“

LRT TELEVIZIJOS eteryje – projektas „Dainuok su manim“, kurio žiūrovų šįkart laukia keletas naujovių. Į sceną pirmą kartą žengs atrankinių laidų metu susikūrę vaikų ir muzikos žvaigždžių duetai, o jų pasirodymus vertins prie komisijos narių prisijungusi vaikų komisija. Nuo šio šeštadienio su laidos žiūrovais kartu su Jurgita Jurkute-Širvaite sveikinsis ir Giedrius Savickas.

Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio duetas atliko Ritos Oros dainą „Anywhere“. Kūrinį duetui išsirinkti nebuvo sunku, – atlikėjai sakė, jog jųdviejų skonis panašus, todėl tik dar labiau tikisi juos aplankysiančios sėkmės. Ir nors šiaulietei Miglei dėl repeticijų teko pasidaryti šiokias tokias atostogas nuo pamokų, pirmasis bendras atlikėjų blynas neprisvilo.

Tiesa, komisija jiems turėjo įvairių pastebėjimų. „Man norėtųsi, kad jūs visi galvotumėte, jog kiekviena projekto laida gali būti paskutinė jūsų laida, todėl turite sukurti geriausią mini šou scenoje, kokį tik galite“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

R. Zilnys Gabrieliui ir Miglei linkėjo atidžiau padirbėti per repeticijas. „Jūs labai gražiai skambate atskirai, bet kartu kažkaip nesusiklijuoja. Noriu palinkėti repeticijų salėje pagalvoti, kaip jūsų balsai gali skambėti geriau kartu“, – kalbėjo R. Zilnys.