Žinios. Nors į Lietuvą įsliūkinęs ciklonas pridarė problemų, meteorologai spėja – vėjas tik stiprės

Koronavirusas dviem savaitėms stabdo šalies gyvenimą: bus draudžiami renginiai, uždaromos kultūros įstaigos, teatrai, kino teatrai, sporto klubai. Rekomenduojama mėnesį nekeliauti į visas užsienio šalis – nei darbo reikalais, nei poilsiauti. Maisto prekių parduotuvės dirbs įprastai.

Vyriausybė dviem savaitėms stabdo visų Lietuvos švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veiklą, mokyklos ir universitetai per tą laiką turėtų pasirengti dirbti nuotoliniu būdu.

Beveik 200 pacientų Kinijoje ištyrę mokslininkai teigia, kad COVID-19 užsikrėtę žmonės virusą gali nešioti iki 37 dienų po užsikrėtimo, nors karantino siūloma laikytis tik 14 dienų.

Jungtinių Valstijų prezidentas imasi drastiškų kovos su koronavirusu priemonių: įsakė visam mėnesiui sustabdyti keliones iš Šengeno erdvės į Jungtines Valstijas.

Gitanas Nausėda su „Valstiečių ir žaliųjų“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu aptarė ir Lietuvos pasirengimą koronavirusui. Ši tema užgožė tradicinę šalies vadovo susitikimų su parlamentinių partijų lyderiais temą.

Minint popiežiaus Jono Pauliaus II 100-ąsias gimimo metines, Rokiškio bažnyčioje pastatyta Šventojo Tėvo skulptūra iš smėlio.

Ciklonas Laura pasiekė Lietuvą ir jau pridarė rūpesčių: Veisėjų regioniniame parke išvartyti medžiai, pietų Lietuvoje dangų skrodė žaibai, Ukmergėje nuo stogo nuplėštas stogas užmušė gatve einančią moterį.

Sportas. Orai.

Ved. J. Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau