Stilius. Buvęs Seimo apsauginis Virgilijus Alekna, būdai nesenti pagal neurologą ir sėkmės favorito etiketė Aisčiui Mickevičiui

Dažną rytą skubėdamas į darbą Seime, Virgilijus Alekna šypteli, prieš trisdešimt metų net negalėjo įsivaizduoti, kad vieną dieną įžengs į šiuos rūmus kaip išrinktas tautos atstovas. Prisimindamas 1992-1993 metus, kai teko dirbti pastatų apsaugoje Seimo rūmuose, Virgilijus žinojo visus slaptus kelius. Ką apie gyvenimą žino tituluočiausias Lietuvos sportininkas, pasukęs į politiką?

Žmonės linkę bijoti. Ir baimę pasenti dauguma laiko viena iš didžiausių. Kodėl visus taip baugina senatvė? Apie amžiną jaunystę kalbama nemažai, tačiau susigrąžinti jos nepavyko niekam. Medicinos mokslų daktaras, neurologas, psichiatras-psichoterapeutas Julius Neverauskas tikina, būdų nesenti yra.

Viena jo vaikystės svajonė buvo tapti klounu, kita – Vykdomojo komiteto pirmininku ir važinėti juoda „Volga“. Tačiau nei apie kvepalus, nei apie dramos vaidmenis aktorius Aistis Mickevičius net nesapnavo. Šiandien jį galima vadinti sėkmės favoritu. Tačiau pripažinimas, vertinimai, gerbėjų dėmesys jam tenka ne už teatro darbus. Kas lemia aštrius gyvenimo posūkius ir kada ateina sėkmė?

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau