Ryto allegro. Kultūros forumas

Ryto allegro

2020.03.10 07:05

Ryto allegro. Kultūros forumas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ar per 30 metų tapome Europos dalimi? Pokalbis su filosofu Nerijumi Mileriu, Lietuvos šokio informacijos centro vadove Gintare Masteikaite, Vilniaus universiteto fizikos fakulteto dekanu Juozu Šulskumi. Pokalbį moderuoja Birutė Rutkauskaitė ir Adomas Šimkus.

Koks buvo Lietuvos meno trisdešimtmetis, kokie pokyčiai mums yra svarbiausi? Diskusija su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais rašytoja Giedra Radvilavičiūte, režisieriumi Arūnu Mateliu, architektu Rolandu Paleku, dirigentu Modestu Pitrėnu. Pokalbį moderuoja Jolanta Kryževičienė ir Julijus Grickevičius.

10 meno kritikų ar 1 influenceris – kieno nuomonė mums rūpi labiau? Diskusijoje dalyvaus teatro kritikė Aušra Kaminskaitė, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, tinklaraštininkas ir rašytojas Lukas Ramonas. Pokalbį moderuos Austėja Kuskienė ir Indrė Kaminckaitė.

Kultūros politika: misija neįmanoma? Diskutuos kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus vadovas Arūnas Gelūnas, Seimo narys Vytautas Kernagis. Pokalbį moderuos Alma Valantinienė ir Laima Ragėnienė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.