Pilno metro. Pagaliau pasveikinsime geriausius: pristatytas Nacionalinių kino apdovanojimų konceptas

Pilno metro

2020.03.10 11:05

Pilno metro. Pagaliau pasveikinsime geriausius: pristatytas Nacionalinių kino apdovanojimų konceptas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvos kino centras pristatė Nacionalinių kino apdovanojimų konceptą – pernai nesulaukus „Sidabrinių gervių“ pagaliau savo kino industrijos geriausiuosius apdovanosime kitąmet. Kokie klausimai kyla kino kūrėjams, išgirdus šią apdovanojimų koncepciją? Kiek dar galime diskutuoti ir tobulinti apdovanojimus? Mintimis dalijasi Lietuvos kino centro Filmų sklaidos, informacijos ir paveldo skyriaus vedėja Dovilė Butnoriūtė, Kinematografininkų sąjungos pirmininkas Arūnas Matelis, prodiuserė Marija Razgutė ir režisieriai Andrius Blaževičius bei Laurynas Bareiša.

25-ajame „Kino pavasaryje“ „Trumpame konkurse“ bus galima išvysti pirmuosius filmus iš Lietuvos, rodytus 2019 m. Kanų ir 2020 m. Berlyno kino festivaliuose – kurso draugų Vytauto Katkaus „Kolektyvinius sodus“ ir Lauryno Bareišos „Atkūrimą“.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.