Ryto garsai per 10 min. Populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai: leidžia ne tik susisiekti, bet ir klausytis atžalą supančios aplinkos

Pakeitus minimalius reikalavimus stojantiesiems į aukštąsias mokyklas, kilo nemažai pasipiktinimo. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius teigia, kad pakeitimai buvo reikalingi, dėl jų vyko diskusijos.

Prasideda Seimo pavasario sesija. Joje numatoma svarstyti beveik 600 teisės aktų projektų, parlamentarai turės apsispręsti, ar jungti Energetikos ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijas.

Kovo 11 dieną prie Seimo rūmų vyks renginys „Dvidešimt dvi keturiasdešimt keturios Lietuvos laiku“. Kaip atrodys šis šventinis renginys?

Praėjus daugiau nei dviem mėnesiams nuo „Grigeo“ taršos skandalo, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigia neabejojantis, kad atsakingi asmenys bausmės sulauks.

Lietuvoje populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai, kuriais galima ne tik susisiekti su vaiku, stebėti jo buvimo vietą, bet ir pasiklausyti jį supančios aplinkos.

Norite išgirsti daugiau? Visą LRT RADIJO laidos „Ryto garsai“ įrašą rasite čia.