Ryto garsai per 10 min. Populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai: leidžia ne tik susisiekti, bet ir klausytis atžalą supančios aplinkos

Ryto garsai per 10 min.

2020.03.10 08:45

Ryto garsai per 10 min. Populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai: leidžia ne tik susisiekti, bet ir klausytis atžalą supančios aplinkos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pakeitus minimalius reikalavimus stojantiesiems į aukštąsias mokyklas, kilo nemažai pasipiktinimo. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius teigia, kad pakeitimai buvo reikalingi, dėl jų vyko diskusijos.

/ Prasideda Seimo pavasario sesija. Joje numatoma svarstyti beveik 600 teisės aktų projektų, parlamentarai turės apsispręsti, ar jungti Energetikos ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijas.

/ Kovo 11 dieną prie Seimo rūmų vyks renginys „Dvidešimt dvi keturiasdešimt keturios Lietuvos laiku“. Kaip atrodys šis šventinis renginys?

/ Praėjus daugiau nei dviem mėnesiams nuo Grigeo taršos skandalo, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigia neabejojantis, kad atsakingi asmenys bausmės sulauks.

/ Lietuvoje populiarėja vaikams skirti išmanieji laikrodžiai, kuriais galima ne tik susisiekti su vaiku, stebėti jo buvimo vietą, bet ir pasiklausyti jį supančios aplinkos.

Norite išgirsti daugiau? Visą LRT RADIJO laidos „Ryto garsai“ įrašą rasite čia: https://www.lrt.lt/mediateka/audio/radijo-laidos/ryto-garsai

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kai nėra laiko pusryčiauti, bet kamuoja alkis naujienoms. LRT RADIJO laidos „Ryto garsai“ tinklalaidė: per 10 min. išgirskite svarbiausias dienos aktualijas.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai per 10 min.

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.