Labas rytas, Lietuva I d. Signatarė Laima Andrikienė: į Kovo 11-ąją sutelpa trys žodžiai – laisvė, valstybė ir demokratija

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ – „Sudainuokime Lietuvą“.

Naujausios spaudos bei interneto portalų apžvalga su Gabriele Kloniūnaite ir Ignu Krupavičiumi.

Reportažas apie Viktorą Paukštelį – tapytoją, kurio darbuose dominuoja... paukščiai. Pats menininkas sako, kad paukščius tapo jau labai daug metų. „Pats paukštis man kaip forma, į kurią sutalpinu turinį. Tiesa, mano svarbiausias siekis – nepiešti sentimentaliai“, – teigia V. Paukštelis.

Merūnas Vitulskis ir Lukas Pačkauskas – „Laikas“.

Justino Marcinkevičiaus drama „Mažvydas“ atgimsta koliažinėje operoje tokiu pat pavadinimu. Kaip tik šiandien Marcinkevičius minėtų 90-metį. Abi progos: ir rašytojo sukaktis, ir nepriklausomos Lietuvos atkūrimo 30-metis, subūrė ansamblį „Lietuva“ ir ryškiausias šalies žvaigždes bendram pasirodymui.

Lietuvos identitetas mene. Studijoje vieši drabužių dizaineris Giedrius Paulauskas ir Vilniaus dailės akademijos profesorė Jolanta Talaikytė. Pašnekovai papasakos, kaip jų darbuose reiškiasi patriotiškumas.

Trys nepriklausomybės dešimtmečiai – kaip jie prabėgo signatarams Laimai Andrikienei ir Petrui Vaitiekūnui?

LRT RADIJO klausytojus nuo šiol pakvies nauji šaukiniai. Jų kūrėjas dirigentas Modestas Pitrėnas, pristatydamas naujuosius LRT RADIJO šaukinius Kovo 11-osios proga, prisimena savo paauglystę ir valstybines šventes: „Man Kovo 11-oji glaudžiai susijusi ir su Sausio 13-ąją. Pamenu, tuomet buvau paauglys, norėjau lėkti prie liepsnojančių nepriklausomybės laužų, tačiau tėvai uždarė mane bute ir niekur neleido.“

„Baltos vanos“ – „Namų dvasia“.