Kultūros diena. „Ne tulpių, o teisių“: kovo 8-ąją Kaune organizuotos eitynės už moterų teises

Prasideda tarptautinė mažosios grafikos trienalė.
Rytoj Vilniaus grafikos meno centro galerijoje „Kairė-dešinė“ bus atidaryta 10-oji tarptautinė mažosios grafikos trienalė. Joje – aštuonių dešimčių grafikų iš dvidešimt pasaulio šalių darbai.

„Laukiančio bilieto“ belaukiant.
Naujoji uostamiesčio Kovo 11-osios tradicija – labdaros koncertas laukia nežinioje. Jau penktus metus organizatoriai kviečia į išskirtinės muzikos koncertą, kuriame publikai pristatomi perspektyviausi jaunieji Klaipėdos krašto atlikėjai, o visi koncerto metu paaukoti pinigai tampa laukiančiais bilietais jaunuomenei į koncertų ir teatrų sales. Kol kas tradicinio renginio organizatoriai neatšaukia ir primena, kad paaukoti galima ir nedalyvaujant koncerte.

„Ne tulpių, o teisių“: kovo aštuntąją moters dienos proga Kaune organizuotos eitynės už moterų teises.
Tarptautinė moterų solidarumo dieną Lietuvoje dažniausiai minima tradiciškai: vyrai moteris pradžiugina gėlių puokšte ir linkėjimais, rengiami įvairūs koncertai. Tačiau ne visos moterys šią dieną sutiko su gėlėmis – Kaune įprastą šventės šurmulį sudrumstė eitynės „Man nenusišvilpt“.

Laidos viešnios.
LRT KLASIKA programos vyresnioji redaktorė Jolanta Kryževičienė ir LRT KLASIKA programos „Ryto allegro“ vedėja Birutė Rutkauskaitė, su kuriomis kalbamės apie „Ryto allegro“ forumą.

Naujienos iš užsienio: šokio projektas.
„Veidas pasako daug, o kūnas išlieka paslaptingas“, – sako choreografas iš Prancūzijos Damien Jalet, kalbėdamas apie savo šokio projektą, kurį vadina tiesiog šokio poezija.

Ved. Julijus Grickevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau