Pakeliui su klasika. Egmontas – iššūkis patenkinęs lūkesčius

Pakeliui su klasika

2020.03.06 16:05

Pakeliui su klasika. Egmontas – iššūkis patenkinęs lūkesčius

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pasaulio renginių kalendorių koreguoja viruso plitimas, apie lietuvių menininkų sėkmę praneša užsienio žiniasklaida, o savaitgalis Lietuvoje melomanams – kupinas idėjų. Apie tai ir kita – „Naujienų pulse“.

Tenoras Edgaras Montvidas: pirmas kartas Vienoje, pirmas – Austrijoje, pirma pasaulinė premjera. Operos maratono šurmuliui atslūgus, dabar dainininkas jau mokosi naujas partijas, o gastrolių Lietuvoje jis laukia taip pat kaip ir publika tenoro.

LRT laidų vedėja Rūta Kupetytė iki šiol negali patikėti, kaip jai egzamine pavyko sugroti „Turkų maršą“ tokiu greitu tempu, kokiu ji net ir nebandė skambinti mokydamasi. Kodėl baletas, kodėl Mozartas ir kodėl ne muzika žinomos žurnalistės kelyje ir kiek ji jai padeda aktualijų laidose?

Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.