Žinios. Paragvajuje sulaikytas Ronaldinho: futbolininkas į šalį bandė patekti suklastotais dokumentais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vyks į Briuselį, kur su ministrais aptars situaciją kovojant su koronavirusu.

Estijoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo iki penkių. Sveikatos apsaugos pareigūnai informavo, kad naujieji pacientai sekmadienį lėktuvu grįžo iš Bergamo šiaurės Italijoje, apimtoje didžiausio Europoje koronaviruso protrūkio.

Šiandien Vilniuje prasideda visą savaitgalį vyksianti Kaziuko mugė. Organizatoriai sako, kad koronavirusas pakoregavo programą ir teko atsisakyti renginių uždarose patalpose.

Šiandien Briuselyje vyks Europos klimato protestas, kuriame dalyvaus ir švedų klimato aktyvistė Greta Thunberg. Šis protestas vyks praėjus kelioms dienoms po to, kai Europos Komisija pristatė patį ambicingiausią savo projektą – Europos žaliąjį kursą.

Egipte baigtas vienas svarbiausių restauravimo projektų – atnaujinta Džoserio piramidė, kuri po 14 m. trukusių restauravimo darbų vėl vilios turistus.

Legendinis Brazilijos rinktinės ir klubo „Barcelona“ futbolininkas Ronaldinho kartu su broliu buvo sulaikyti Paragvajuje, kai bandė patekti į šalį suklastotais dokumentais. Garsus futbolininkas su broliu buvo apklausti, tačiau iš šalies išvykti jiems kol kas neleista.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau