Žinios. Oro transporto asociacija įspėja: jei koronavirusas išplis, ši pramonės šaka gali prarasti apie penktadalį pajamų

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vyks į Briuselį, kur su ministrais aptars situaciją kovojant su koronavirusu.

Tarptautinė oro transporto asociacija įspėja: jeigu koronaviruso epidemija išplis, ši pramonės šaka gali prarasti apie penktadalį pajamų. Didžioji dalis oro linijų yra atšaukusios skrydžius į Kiniją, o dabar dalis oro linijų atšaukia ir skrydžius į Italiją, Prancūziją, kitas Europos šalis, bent jau trumpam.

Dėl vieno vertingiausių Lietuvoje miškų masyvo – Punios šilo – likimo gamtosaugininkai bylinėjasi su Aplinkos ministerija. Nevyriausybinė organizacija Baltijos aplinkos forumas Vilniaus apygardos administracinio teismo prašo panaikinti sprendimą, kuriuo pernai liepą buvo sustabdyta Punios šilo rezervato plėtra. Šiandien teismas skelbs sprendimą šioje byloje.

Šiandien Vilniuje prasideda visą savaitgalį vyksianti Kaziuko mugė. Organizatoriai sako, kad koronavirusas pakoregavo programą ir teko atsisakyti renginių uždarose patalpose.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.